Drukuj stronę

Wartości

Wartości
-

PAIWG to...

 
P jak Potencjał
Celem PAIWG jest odkrycie i wykorzystanie potencjału firm na austriackim rynku zbytu. Jako zespół pełen zapału i energii dokładamy wszelkich starań, aby pomóc „rozwinąć skrzydła” w handlu zagranicznym naszych polskich klientów.
 
A jak Ambicja
Nic nie napędza dobrych wyników, jak wewnętrzna siła ambicji zakorzeniona głęboko u podstaw PAIWG. Sukces naszych zleceniodawców jest zawsze naszym sukcesem. Z tego powodu jesteśmy skoncentrowani i zmotywowani, aby każda podjęta przez nas decyzja przybliżała nas i naszych klientów do wcześniej ustalonego celu.
 
I jak Inicjatywa
Inicjatywa należy do nas. PAIWG nie czeka na kontrahentów, ale dzięki zaangażowanemu zespołowi doradców oraz obszernej bazie danych inicjujemy biznes w oparciu o najwyższe standardy. Aktywność przy realizacji projektów oraz lojalność względem naszych zleceniodawców należą do priorytetów naszej działalności.
 
W jak Wiedza
Jednym z wymogów pracy przy projektach PAIWG są odpowiednie kwalifikacje oraz zasób szerokiej wiedzy fachowej. Wszyscy z naszych konsultantów ukończyli studia wyższe o profilu ekonomicznym lub prawniczym oraz dysponują wieloletnim doświadczeniem zawodowym na rynku austriackim i polskim. PAIWG stosuje się do wymogów dynamiki czasów, dlatego dewizą naszych konsultantów jest zasada „Lifelong Learning”, której skuteczność sprawdza się przy realizacji naszych projektów.
 
G jak Gospodarność
Czas to pieniądz! Praca naszych konsultantów odznacza się wydajnością i skutecznością. Mamy świadomość, że praca przy wielu projektach wymaga długogodzinnego zaangażowania, więc podczas ich realizacji koncentrujemy się na strategicznie najważniejszych faktach istotnych dla naszych klientów. Aby wydajnie i sprawnie realizować powierzone nam przez Państwa zadania, posługujemy się sprawdzonymi metodami zarządzania projektami.
EUR PLN CHARTS